.:: Firma Profili  ::.

AZİM PEN; Pvc Kapı ve Pencere sistemlerinin imalat ve pazarlamasını yapmaktadır.

Konutunuz ve iş yeriniz için en iyisini istersiniz, öyle değil mi?

Biz de bu yüzden en iyisini, ERPEN kalitesi ile sizlere sunuyoruz.

Profesyonel ekibiyle ''Kaliteli Sorunuz ve Zamanında '' iş anlayışıyla başarılı hizmetler vermekteyiz.

Kuruluşundan bugüne teknolojik ve sektörel gelişmelerin ve yeniliklerin yakın takipçisi olup bu yönde bilgi birikimini ve gelişimini sürdürmektedir.

Firma olarak en iyi reklam '' Müşteri memnuniyeti'' anlayışı ile malzeme seçiminde titizliği, dürüst ticaret konusundaki hassasiyeti ve müşterilerimizden aldığı güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterilerimize her zaman en iyiyi, en uygun fiyatla sunmayı hedefliyoruz.

Modern yapı anlayışıyla kısa zamanda başarıya ulaşarak siz değerli müşterilerimiz güvenini ve dostluğunu kazanıp sektörde yerini almıştır.

Kalite anlayışında hiçbir taviz vermeyen ve birinci ilkesi müşteri memnuniyeti olan firmamız sizlere uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir.

Yetki ve sorumluluk paylaşımını önemseyen çalışanları bir araya getiren yönetim ve personel kadrosu özenle seçilmekte olup, müşterilere verilecek hizmetin üstün düzey ve kalitede olması amaçlanmıştır.

Her ER PEN ürünü senelerin getirdiği tecrübe ve yaratıcılığın sonucudur. Bunu pencere ve kapılarınızdaki işçilikle görebilir, konfor, ses, ısı izolasyonu ve eşsiz performanslarında hissedersiniz.